Найчастіше жінок звинувачують у розлученні, але упускають це: 3 причини, коли “винуватцем” у всіх випадках є саме чоловіки

0 комментариев

Вважається, що жінки завжди винні у розлученнях та розставаннях. Справді, якщо звертатись виключно до статистики, то так воно і вийде. Перші несуть заяву про розірвання шлюбу до РАГСу дійсно представниці прекрасної статі.

Але чи вони винні? Як насправді відбувається розставання? Що роблять чоловіки, щоб наблизити цей фатальний момент? Розбираємось і розуміємо глибинні причини явища. Ще цікаві статті про розлучення подружжя читайте за посиланням https://ktvm.com.ua/.

Ще цікаві статті про розлучення подружжя читайте за посиланням https://ktvm.com.ua/.

Чоловік не дбає про сім’ю

Він приходить додому лише поїсти, відпочити, отримати обслуговування, включаючи інтимне. Так, можливо, приносить гроші. Але й годі.

Жінка якийсь час це терпить. Можливо, навіть намагається змиритись. Мовляв, усе добре, начебто розлучатися нема через що.

Але страждає на її самооцінку, впевненість у собі. Вона бачить приклади інших жінок, у яких ситуація краща. Чоловік піклується не лише про те, щоб покласти гроші чи переказати їх на загальну картку.

Він цікавиться ще й дітьми, надає знаки уваги самій жінці. Бере участь у житті сім’ї.

Тоді жінка починає думати, що гроші вона і без чоловіка заробить. Особливо якщо дитина вже не маленька, вона не настільки пов’язана материнськими зобов’язаннями.

Не дивно, що один з піків розлучень припадає приблизно на сорок років — діти вже підросли, а жінка з одного боку ще досить молода, а з іншого — не хоче життя терпіти чоловіка. Якому начхати на сім’ю.

Чоловік сприймає жінку як зручний предмет

Досить поширена ситуація. Чоловіка «все влаштовує». Можливо, на відміну від попереднього прикладу він навіть сам вкладається в сім’ю. Коли треба прибити полицю чи вкрутити лампочку — двічі просити не доведеться.

Але жінка для нього — щось на зразок обслуговуючого персоналу. Куховарка-прибиральниця. У ліжку — як гумова лялька.

Чоловік зовсім не цікавиться бажаннями жінки, але сам вимагає від неї і добре виглядати, і підтримувати будинок доглянутим та чистим. Виховані діти та гаряча вечеря теж в обов’язковому списку.

І якщо жінка з якоїсь причини не відповідає, він починає обурюватись та «пиляти» її. При цьому не цікавиться, що з нею сталося.

Можливо, у неї якесь горе чи неприємності. Або вона захворіла, погано почувається. До речі, у таких сім’ях хворіти мають право лише діти та сам чоловік, а жінки з температурою продовжують обслуговувати всіх.

Зрештою, таке звернення просто набридає. Кому потрібна людина, яка сприймає тебе лише як прислугу та зручну ляльку для задоволення своїх потреб?

Жінка не витримує та ініціює розрив.

Ще цікаві статті про розлучення подружжя читайте за посиланням https://ktvm.com.ua/.

Чоловік не заробляє грошей

Так, іноді зустрічаються сім’ї, де жінка – пробивна бізнес-вумен. А чоловік сидить удома та виховує дітей.

І такі сім’ї цілком щасливі. Але якщо говорити про традиційні ролі, то все-таки жінка хоче, щоб її обранець був здобувачем.

Їй потрібна безпека. Впевненість у завтрашньому дні. Вона не стане, якщо в неї є здоровий глузд, народжувати від людини, яка не може забезпечити її на період декрету разом з дитиною.

А діти – це недешеве задоволення.

Тому розриви часто трапляються у досить молодих пар. Дівчина закохалася в хлопця, він був гарний і дбайливий. Але в сім’ї стало зрозуміло, що він ні на що не здатний. Тільки сидить цілий день та грає у відеоігри.

Вона вирішує від нього піти і правильно робить, адже не витрачати на такий марний баласт свою молодість.

Ось основні причини, з яких жінки ініціюють розлучення та розриви. Але винуватці у всіх ситуаціях все ж таки представники сильної статі. Тому якщо чоловік хоче тривалих та успішних стосунків, він має враховувати ці принципові моменти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *