Техніка теплий рушник при масажі

0 комментариев

Помічали, що найефективніші методи у гонитві за красою, молодістю та здоров’ям не вимагають великих грошей, вони потребують терпіння, працьовитості та сталості. Наприклад, біг ефективніший, ніж дорогі програми для схуднення, можете переконатися в цьому самі почитавши жіночий блог https://kite.od.ua/. Але багато хто вибирає «чарівну таблетку», бажаючи легко «витягнути рибку з ставка».

Техніка теплий рушник при масажі

Техніка з теплим рушником здатна замінити, наприклад, салонний пілінг, який може пошкодити верхні шари епідермісу і дуже агресивно впливати на шкіру. А теплий рушник відмінно позбавляє ороговілих клітин, очищає і тонізує обличчя. Крім того, прискорюються процеси оновлення клітин, покращується живлення шкіри, ця техніка готує шкіру для глибокого проникнення активних речовин.

Теплий рушник – це гарне тренування для судин. Для посилення ефекту можна використовувати контрастне застосування рушників. Гаряче та холодне по черзі.

Масажні рухи підборіддя зони щільним махровим рушником – це хороша профілактика «другого підборіддя». Також ефективні і більш інтенсивні поплескування по підборідді змоченим у сольовому розчині рушником.

Техніка теплий рушник при масажі

І, нарешті, найголовніший ефект від техніки з рушником – це м’яке витягування шиї. Самостійно робити не вдасться. Зате якщо знайти помічника, результат буде приголомшливим – можна позбутися затискачів, болю, синдрому укороченої та спазмованої шиї. Ефект моментальний – відразу ви відчуєте більше свободи у шийно-грудному відділі. Ця техніка допомагає при остеохондрозі. Вирішує вона і як медичні, так естетичні проблеми – масаж рушником покращує венозний відтік, мікроциркуляцію крові, знімає набряк. Як наслідок, подовжується шия, хребці стають на місце, підтягується овал, йдуть брили, мішки та суфи в області очей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *