Як оформити вікна у марокканському стилі?

0 комментариев

Марокканський стиль дуже популярний серед арабів та інших мешканців спекотних країн. Але з недавнього часу цей стиль став популярним і на теренах нашої батьківщини.

Але як оформити вікна у марокканському стилі і що потрібно для цього?

Звичайно, про натуральність тканин і матеріалів не варто навіть говорити, тому що з цим все зрозуміло та їх використання – обов’язкова умова.

Можна віддати перевагу жалюзі або римським шторам, але все ж таки основний акцент ставиться на текстилі. Зазвичай вбирається льон або груба бавовна.

Як оформити вікна у марокканському стилі?

Тут вітається блиск та наявність усіляких малюнків. Але все ж таки кольори не настільки яскраві, як хотілося б, тому що це в основному коричневі і жовті відтінки. Малюнки створюються золотими нитками чи фарбою. Але зливання квітів не відбувається через те, що золото світиться та переливається.

Малюнки можуть бути різноманітними, від простих візерунків, які традиційні тут, до великих об’ємних кольорів. Що ж до карнизів, то їм віддається велика увага.

Їх слід вибирати з різними візерунками та блиском. Простоти в цій справі не повинно бути, тому що весь інтер’єр повинен говорити про достаток і багатство. Найчастіше загальний образ доповнюють яскраві аксесуари. Це можуть бути червоні стрічки та нитки, а також помаранчеві мотузкові пензлі.

Завершити весь вид допоможуть гарні та розписні горщики та вази, які слід поставити на підвіконня. Але вони не повинні просто так стояти, адже під них зазвичай стелити золоту чи червону мереживну серветку.

Як оформити вікна у марокканському стилі?

У горщик можна посадити екзотичну квітку або ж насипати не справжні монети, що імітують золото.

Замість горщика або вази також можна поставити цікаву статуетку з позолотою. Загалом варто вибирати яскраві акценти, які підкреслять всю витонченість і унікальність даного стилю.

От і все. Політ фантазій та ваші уподобання допоможуть створити те, що бажаєте саме ви.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *